Maj 15, 2018

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 0 komentarzy

Zapominalskie Kaczki? Fortuna liderem!

W meczu był remis 1:1. Goście byli zniesmaczeni, bowiem stracili gola z rzutu karnego, w doliczonym czasie gry. Teraz wiedzą, że ich konto wzbogaci się o trzy punkty!

To o meczu Zjednoczeni Kaczory – Fortuna Wieleń. Oba zespoły zagrały w znacznie osłabionych składach. U gospodarzy zabrakło przede wszystkim Kieruja, Prange i Kędziory. Jakie to osłabienie nikomu nie trzeba tłumaczyć. W Fortunie z kolei zabrakło Heyera, Matuszczaka. Pierwszy oglądał mecz z boku, drugi wyjechał do Anglii. W sumie w Kaczorach nie widać było także Sadowskiego, Rogiewicza, Swobody czy Wojtkowiaka.

Tak czy inaczej wynik znamy. Ten z boiska. Wiele jednak wskazuje na to, że zespół z Wielenia otrzyma za to s[potkanie trzy punkty walkowerem!

A wszystko przez niefortunne wstawienie do gry jednego z młodszych zawodników, który wcześniej zagrał w meczu juniorów 50 minut. Z Fortuna zagrał kolejne 25 minut.

Sprawdziliśmy: już dawno przepis mówi, że aby junior mógł zagrać w dwóch meczach, to w jednym meczu max może zagrać połowę i w drugim meczu też nie więcej niż połowę. Nie ma już zaliczania minut, tak jak kiedyś.

O tym zdaje się nie wiedzieli do końca w Kaczorach.

Karma wróciła – napisał na jednym z portali społecznościowych, jeden z graczy Fortuny. Trudno się z nim nie zgodzić …