Paź 6, 2019

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 0 komentarzy

Zakłady były o 10! Wczoraj na boiskach

Zakłady były o 10! Wczoraj na boiskach

V liga zaskakuje. Płomień nie daje szans rywalom z Gołańczy, a łobżenicka Pogoń odprawia z kwitkiem Wełnę. Ale to nie wszystko! Wspominaliśmy o wygranej Czarnkowa w Szydłowie, a dziś na niespodziankę czekają fani GLKS Wysoka…

Co się dzieje z Zamkiem Gołańcz? To już nie ta sama, spontaniczna ekipa, która zaskakiwała w ubiegłej rundzie. Dziś porażki w Obornikach czy straty punktowe u siebie, a tym bardziej ostatnie 5:1 w Połajewie zastanawiają.

A zespół Płomienia pod wodza trenera Włodzimierza Michalskiego, cały czas bez ,,napinki” To stateczny, spokojny zespół, zbudowany bez armii zaciężnej. Ma wprawdzie 7 punktów, ale takie wygrane jak z Zamkiem na pewno cieszą!

Podobnie cieszy wygrana łobżenickich sympatyków Pogoni. Ta po dwóch golach Karola Jurka oraz trafieniach Dawida Szcześniaka i Kamila Wisiorka, odprawiła z kwitkiem Wełnę Skoki 4:2.

W Klasie okręgowej dziś smaczkiem mecz w Stróżewie. Obie drużyny: Korona i Kłos ,,grają u siebie” Gospodarzem jednak Korona.

Wczoraj za to 7 spotkań w klasie okręgowej. Bezpieczne wygrane” 4:1 w Białośliwiu z bardzo słabo spisującą się obecnie Fortuną, 5:1 w Szamocinie dla gospodarzy w starciu z Tarnovią, czy 6:0 w Chodzieży lidera z Wyszynami.

W Śmiłowie za to były zakłady, czy outsider z Pęckowa starci więcej jak jednocyfrową liczbę goli. Chodziło minimum o 10.

Byli jednak i tacy, którzy przestrzegali, wspominając mecz z Jędrzejewem czy Roskiem.

Skończyło się jednak na 8:1, m.n po 4 trafienia Tatery i 3 Koca.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *