Sty 18, 2018

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 0 komentarzy

WUWU – Cudów to można oczekiwać od Messiego!

WUWU – Cudów to można oczekiwać od Messiego!

O tym mówiło się od dawna. Sam zainteresowany nie chciał za szybko przesądzać sprawy. Dziś Wojciech Wypusz jednak już potwierdza – Tak! Będę grał w Śmiłowie!

Tomasz Miedziński, trener Farmutilu mówił o rozmowach z Wypuszem już dosyć dawno. Popularny WUWU był na celowniku śmiłowskiego klubu już w październiku ubiegłego roku.

Teraz jednak dopiero jest czas by oficjalna wiadomość o tym, że Wypusz zagra w Orkanie, stała się faktem.

Wypusza zbytnio nie trzeba przedstawiać. Zawsze był taką maszynką do strzelania bramek.

Ostatnio grywał w Lubuszaninie. Tym z Trzcianki i z Drezdenka. Półtorej sezonu temu wywędrował z Trzcianki ponownie (wcześniej zagrał w Drezdenku pół sezonu) do imiennika z Drezdenka. W sumie przywdziewał trykot zespołu z Drezdenka 2 sezony.

Zawsze jednak ciągnęło go do Trzcianki.

A cóż się dziwić – mówi nam Wojciech. – Wiadomo to klub z mojego rodzinnego miasta, którego jestem wychowankiem. Przeżyłem w Trzciance kilka wspaniałych lat. Poznałem dużo wspaniałych ludzi,  kolegów z boiska, trenerów i zawsze będę im kibicował i dobrze życzył. A sama gra w LUBU to raczej już temat zamknięty. Chyba, że w oldbojach – uśmiecha się WUWU. Chociaż od razu używa sformułowania: nigdy nie mów nigdy …

Zawsze zdobywał wiele bramek.

Przez ostatnie pół roku może nie było ich zbyt wiele , ale …

W zeszłym roku  w Drezdenku WUWU grał jako napastnik. Przez cały sezon i strzelił 30 bramek. W ostatniej rundzie jesiennej grał już skrzydle i zdobył 10 goli.

Przez rundę jesienną z konieczności grałem na skrzydle i strzeliłem 10 bramek. Do tego dorzuciłem kilka asyst, więc nie była to zła runda w moim wykonaniu jak i całej drużyny, tym bardziej, że zakończyliśmy jesień na 2 miejscu! To dobry wynik – podkreśla Wojciech.

Teraz Wypusz wybrał ofertę zespołu ze Śmiłowa.

Przychodzę, żeby zespół wzmocnić, chodź ten już jest mocny – uważa obecnie.

Czy zdaje sobie w pełni sprawę, że wielu, po jego dojściu do lidera rozgrywek, oczekiwać się będzie do niego cudów?

Cudów to można oczekiwać od Messiego – znów uśmiecha się WUWU. – A ode mnie jedynie zaangażowania i serducha na boisku. Ja nie muszę już nikomu na siłę czegoś udowadniać, choć szyderców nie brakuje – mówi.

Na pewno jak i ode mnie, tak i od drużyny będzie się dużo wymagać, ale myślę, że wspólnie uda nam się wszystko zrealizować, bo jest fajna atmosfera w drużynie i duży potencjał – kończy Wojciech.

 

fot. WUWU wraz z Tadeuszem Teterusem,a na co dzień Starostą powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego i wielkim miłośnikiem sportu, w jednym (fot fb)

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *