Paź 2, 2019

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 0 komentarzy

Tylko zwycięstwo!

Tylko zwycięstwo!

Kolejny mecz na Stadionie Poznań w sobotę, 5 października! W ramach 11. kolejki PKO Ekstraklasy Lech zmierzy się przy Bułgarskiej z Wisłą Kraków. Spotkania tych drużyn zawsze budzą dodatkowe emocje, a Kolejorz na własnym obiekcie ma z wiślakami rachunki do wyrównania.

W sobotę, 5 października o godzinie 17:30 lechici zmierzą się z Wisłą Kraków. W ostatnich latach mecze te cieszyły się sporym zainteresowaniem kibiców. Trudno się jednak temu dziwić, gdyż nie bez powodu zaliczane są do hitów ligi. Nie brakuje w nich emocji, które towarzyszą zebranym na obiekcie do ostatniego gwizdka sędziego.

Tegorocznej konfrontacji dodatkowego smaku będzie dodawać chęć rewanżu Kolejorza za poprzednie spotkanie z wiślakami rozegrane przy Bułgarskiej. Czy swoją cegiełkę dołoży w tym Christian Gytkjaer? Duńczyk w dotychczasowych pięciu występach przeciwko krakowianom strzelił pięć goli. Gorąco wierzymy, że i tym razem uda mu się powiększyć ten dorobek!

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z ekipą z Krakowa? Nic straconego! Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ilu grających obecnie w Wiśle Kraków piłkarzy ma przeszłość w Kolejorzu

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na (mario06@wp.pl). Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości wybierzemy zwycięzców, którzy obejrzą mecz pomiędzy Lechem a Wisłą Kraków z trybun Stadionu Poznań.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *