Lip 7, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Trzeba stawiać wysokie cele!

Trzeba stawiać wysokie cele!

Dominik Kluk, jak pamiętamy wybrany jednym z najlepszych piłkarzy pilskiej klasy okręgowej w Plebiscycie Piłki Nożnej redakcji Tygodnika Nowego, dziś już zawodnikiem Iskry Szydłowo.

Dominik Kluk po dobrym sezonie zarówno indywidualnym  jak i drużynowym opuszcza Zjednoczonych. Dlaczego i akurat Iskra Szydłowo?

– Prezes Iskry był bardzo konkretny i przedstawił jasno cel sportowy jaki ma do osiągnięcia. Drużyna na kolejny sezon ma uzyskać awans do 4 ligi. Myślę, że miało to decydujący wpływ zarówno dla mnie jak i Pawła Kędziory. Poza tym pod względem logistycznym drużyna Iskry Szydłowo znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Znam wielu zawodników, którzy tam grają, co mam nadzieję pomoże mi wejść do drużyny bez większych problemów.

W Kaczorach rozpocząłeś fajny projekt mający na celu wspieranie drużyny. Nie szkoda Ci tego zostawić?

– W życiu trzeba stawiać sobie kolejne, wysokie cele. Nie była to łatwa decyzja, którą podjąłem w jeden dzień o przejściu do Iskry. „Projekt United” zrealizowaliśmy myślę z bardzo fajnym efektem. Drużyna Zjednoczonych dzięki temu będzie prezentować się profesjonalnie, zarówno grając u siebie jak i na wyjazdach.

Dzięki współpracy z ludźmi, którzy wsparli projekt rozwinąłem się osobiście pod względem marketingowym. Najbardziej szkoda mi zostawiać chłopaków z którymi bardzo dobrze się grało i stworzyliśmy prawdziwą rodzinę wspierająca się na boisku jak i poza nim.

Jednak chcąc się realizować i rozwijać nie byłbym sobą gdybym nie spróbował. Chłopakom w Kaczorach powiedziałem do zobaczenia, bo myślę, że jeszcze kiedyś nie raz zagramy razem

Czego oczekujesz po grze w V lidze?

– ,Myślę, że gra tutaj będzie bardziej fizyczna, drużyny mają liczniejsze kadry zespołowe oraz poziom zespołów jest wyrównany. Bez kompleksów trzeba podejść do tematu gry w lidze MO, ciężko pracować na treningu, robić swoje a efekty przyjdą same.

Myślę że z taką kadra jaką skompletował Trener Sochacki z Zarządem uda nam awansować do 4 ligi.

fot: Iskra Szydłowo

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *