Lut 20, 2018

Newsa dodał in Oldboye, Wyróżnione | 0 komentarzy

Tryumfował Bogusławski Team

Tryumfował Bogusławski Team

W grupie starszej zawiodła ekipa ze Świątkowa, ale pozostali zostawili na placu gry całe serce. Turniej bardzo wyrównany, a o końcowych miejscach decydowało szczęście.
Zespół z Gdańska zachwycił. I to nie tylko tym, że jeden z zawodników Marko-Gol – Adam Klinkosz, przyjechał specjalnie na turniej ze Szczecina, a niesamowitym zdrowiem imponował 67 letni Jerzy Wasilczuk! W zespole z Gdańska brylował Marek Całka, ongiś przywdziewający trykot trzcianeckiego Lubuszanina, teraz parający się szkoleniem dzieci.
W zawodach bardzo dobre wrażenie sprawiły ekipy z Lubasza i Budzynia. Tych pierwszych przywiózł niezawodny Andrzej Macyszyn. W jego zespole został wyróżniony bramkarz Stefan Rolniczak. Nagrodę starosty dla najlepszego zawodnika powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego –Tadeusza Teterusa, otrzymał na zakończenie. A Kłosiaki? Na pewno Mariusz Ajchsztet i jego koledzy potwierdzili solidność w każdym calu
Nie zabrakło miejscowej ekipy, którą zmontował Wiesław Powalisz. On i jego koledzy usłyszeli po turnieju wiele pochwał, Bogusławski Team tryumfował w eksperymentalnym składzie i za tydzień, w samorządowym turnieju w Lubaszu, taryfy ulgowej mieć nie będzie.

TOP 50 plus – Patronat Honorowy Stefan Antkowiak, Honorowy Prezes WZPN Poznań: Tytuł mistrzowski: Bogusławski Team Piła, najlepszy zawodnik Marek Całka Marko-Gol Gdańsk, najlepszy bramkarz Arkadiusz Zieliński Budzyń. Król strzelców Jacek Rutkowski Bogusławski Team, najlepszy zawodnik powiatu pilskiego Mirosław Gniot Bogusławski Team, najlepszy zawodnik powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego Stefan Rolniczak Lubasz, wyróżnienia specjalne Leszek Buszka Bogusławski Team, Adam Klinkosz Gdańsk, Mariusz Ajchsztet Budzyń

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *