Maj 15, 2018

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 5 komentarzy

SZYBA i inni

SZYBA i inni

Patryk Szypkowski i Mateusz Nowacki na ustach sympatyków Sokoła Kościerzyn. W derby Gminy Wyrzysk, zespół trenera Zbigniewa Krzoski lepszy od wyrzyskiej Łobzonki.

Ostatnio Sokół Kościerzyn zbyt dobrych wyników nie miał. W przeciwieństwie do Łobzonki Wyrzysk, która co by nie mówić – po wzmocnieniach – była raczej faworytem dzisiejszego derby.

Derby rządzą się jednak swoimi prawami. Gospodarze taktycznie rozegrali mecz bardzo dobrze. Wiedzieli o słabszych punktach Łobzonki i to wykorzystali. Dwa razy błędy golkipera gości wykorzystał Patryk Szypkowski. Raz rzut wolny na bramkę zamienił Mateusz Nowacki. Honorowy gol Łobzonki autorstwa Adriana Wiśniewskiego.

Nic tak nie cieszy, jak zwycięstwo z lokalnym rywalem. To w odniesieniu do trenera Zbigniewa Krzoski i prezesa Sokoła Wiesława Nowackiego.

Sokół pany …

  1. Sebol do Kościerzyna wielki prezes co ty na to

  2. Young_Puma says:

    SZYBA TO ZIOMAL!

  3. Kibic says:

    Przez caly mecz Sokół nie potrafi wymienic wiecej niż trzy podania. Komunikacja zawodnikow wygladala na: „odpal”,”graj lage”, „bez zabawy – wypierdol”, wybicie pilki za boisko w krzaki lub do rzeki. Taktyka przyniosla zwycięstwo. Brawo!

  4. Dębno says:

    Ej kibic, przepraszam, a jaki był wynik he he

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *