Paź 5, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Super Smoliński

Strzelił ładnego gola, przy drugim asystował, był wyróżniającym się, jak nie najlepszym zawodnikiem złotowskiej Sparty. To Karol Smoliński.

Dzisiaj Sparta gościła ostatnią w tabeli Lechię Kostrzyn. Oglądając mecz myliłby się ten, który wskazałby, iż Lechia to aktualny outsider rozgrywek.

Goście już w 2 minucie objęli prowadzenie, a II połowie przycisnęli gospodarzy dobitnie i dopiero kolejna kontra i bramka Łukasza Golli, uspokoiła mecz.

Do przerwy było 2:1 dla Sparty. Na 1:1 stan meczu wyrównał Golla, prowadzenie dla zespołu Tomasza Miedzińskiego dał Karol Smoliński.

Jeśli tak dalej rozwijał się będzie ów zawodnik, to w Sparcie za długo nie pogra …

Nie zagra na 100 procent w Sparcie w najbliższym meczu. Wyeliminowała go kolejna żółta kartka.