Kwi 4, 2018

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 1 Komentarz

Skąd u nas tylu Ukraińców?

Skąd u nas tylu Ukraińców?

Reprezentanci Sokoła Gębice są delikatnie mówiąc zniesmaczeni. – Jeśli ma być walkower to na pewno obustronny – twierdzą.

Przypomnijmy, iż po meczu Sokół Gębice – Arto Trzcianka, zawrzało. Chodziło przede wszystkim o procedury sprawdzania tożsamości. Zdaniem gości, w I połowie meczu w ekipie gospodarzy wystąpiło kilku graczy zza wschodniej granicy.

Jak pamiętamy przedstawiciel Arto najpierw sprawdził 2 graczy, z których jeden nie miał dowodu tożsamości. Potem, jego zdaniem, sędzia uniemożliwił, sprawdzenie dwóch pozostałych.

To fakt. Chłopak od nas nie miał dowodu, co jest o jest normalne, bo nie każdy zabiera. Gdyby mnie sprawdzili, to ja też z dowodem bym nie przyszedł bo nie miałem – pisze nam jeden z graczy Sokoła. Jest jednak mała różnica w relacji drugiej strony.  My również sprawdzaliśmy gości. Jeden grał z numerem X, potem gdy wywołany został do sprawdzenia to przyszedł inny z koszulką w ręce już przebrany. Kolejny z nich również nie miał dowodu – dodaje.

A co do tego, że dwóch w przerwie nie sprawdzili. Na boisku ich kapitan podał dwa numery. Po ich sprawdzeniu zażądał aby sprawdzić jeszcze dwóch (choć nie podał tego na boisku). Według nas sytuacja kuriozalna, a dzięki artykułowi na www.mariogool, cala liga myśli, że gramy samymi Ukraińcami. A my mamy, ale to nie znaczy, że łamiemy przepisy. Jeden Ukrainiec może być na boisku i tak u nas jest – wyjaśnia.

Co więcej gospodarze śmieją się jeśli chodzi o sprawdzenie jednego z rzekomych zawodników z Ukrainy. – Wiem! Jednego od nas sprawdzili bo wołamy na niego Pasza. Może i brzmi to po Ukraińsku, a on po prostu nazywa się Jakub Pasz …

  1. Głupie tłumaczenie,że nie miał dowodu !!! Od trampkarza po seniora ZAWSZE POTRZEBNY NA MECZU BYŁ DOWÓD TOŻSAMOŚCI koniec kropka !!!!

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *