Mar 6, 2016

Newsa dodał in Pilska Liga Piątek Piłkarskich, Wyróżnione | 0 komentarzy

Scenariusz z kosmosu

Scenariusz z kosmosu

O ile w drugiej grupie Pilbuildiing nie zaprzepaścił szansy i po dobrym spotkaniu zremisował ze swoim najgroźniejszym konkurentem, a na koniec nie pozostawił złudzeń innemu rywalowi, tak w przypadku  Lukoila sprawa przedstawiła się zupełnie inaczej.

Piłka nożna jak każdy niemal sport jest nieprzewidywalna. I to jest jej cały urok.

W samej końcówce PLPP wydawało się, że raczej nic nieprzewidywalnego się już nie wydarzy, chociaż szansę na tytuł mistrzowski miały jeszcze nawet trzy zespoły, to mało kto liczył na taki obrót sprawy jak jest to obecnie.

Wczoraj dwa razy w futbolowe szranki stawało niedoceniane w tym roku El Centro. Każda strata w ich spotkaniach ze Staszycami, bądź z Dziembowem, zbliżała już wygranej Lukoila w całych rozgrywkach.

El Centro poradziło sobie jednak z niebędącymi już w takim dobrym składzie jak na początku Staszycami, a potem  z nieobliczalnym Dziembowem II.

Niemalże tryumfatorzy ? Lukoil, musieli zatem wygrać ostatnie starcie z PUB Classic. Zanim do tego doszlo EL Centro zainkasowało kolejne punkty.

Pozostawiony na deser mecz Lukoila z PUB Classic dostarczył emocji. Tych nieprzewidywalnych najbardziej.

Naszpikowany halowymi graczami Lukoil miał jednak w podświadomości to, że musiał, Classic po prostu mógł…

I jak to w takich sytuacjach bywa, im  bliżej końca, w faworyzowanym zespole było co raz bardziej nerwowo.

Do przerwy, po golu Przemysława Fillingera, Classic prowadził 1:0.

Bramkarz Classic ? Dariusz Ratajczak spisywał się wybornie. W II połowie ekipa Andrzeja Lesińskiego zachowała się już jak wytrawny pięściarz. Wypunktowała rywala kolejnymi trafieniami.

Było już 3:0 gdy Krzysztof Mrozek zdobył honorowe na koniec trafienie. Gol, który w bezpośredniej konfrontacji obu zespołów nie jest bez znaczenia (w pierwszym meczu 6:4 dla Lukoila).

Teraz EL Centro jest bardzo bliskie szcześcia. Dzisiaj gra z Wyspiarzem …

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *