Sty 4, 2019

Newsa dodał in Liga Halowa Jastrowie, Pilska Liga Piątek Piłkarskich, Wyróżnione | 5 komentarzy

Roztrwonili taki dorobek

Nawet w piłce halowej prowadzenie 5:0 do przerwy nie wydaje się kwestia do odrobienia. A jednak! W 6 kolejce AHLPN w Jastrowie, zespół Asta Bud prowadził do przerwy z Lewiatanem 5:0!

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 5:5, mimo, że jeszcze Asta, przy stanie 5:4 miała do wykorzystania rzut karny.

Graliśmy bez zmienników. W II połowie zabrakło tlenu i szczęścia. Tak szczęścia, bowiem gdybyśmy przy stanie 5:4 wykorzystali rzut karny, tego meczu na pewno byśmy nie zremisowali – mówił po meczu Maciej Konert.

ELEKTRYZUJ : EXPLOSIVE TEAM 7:5

SiW GEODEZJA : HURAGAN 3:4

LEWIATAN OLDSTARS : ASTA-BUD 5:5

PHU PAWEŁ DUDEK : ZECiUK 4:1

SAN PEDRO : JUNIORZY 8:1

W tabeli:

Prowadzi z kompletem zwycięstw KS Tadeusz 15 pkt. Na drugim i trzecim miejscu Huragan i San Pedro po 13 pkt.

Tabelę, z dorobkiem 3 punktów zamykają juniorzy Polonii.

1. dobry meczyk, wreszcie jakies emocje

2. Mecz dobry, ale napiszcie jak zachowywał się Pan Radny na boisku. To jest żenujące!

3. yamahamaa says:

tabele zamyka Zeciuk,a nie juniorzy!

4. niestety zachowanie radnego C to jest kpina, gościu myśli że jak trzyma z burmistrzem to może rządzić całą gminą i wszystkich rozstawiać po kątach, przeklinanie,wyzwiska,ubliżanie sędziemu po prostu wstyd!!! a dzieci z akademii Polonii siedzą na trybunach i patrzą na swojego trenera ŻENADA!!!

5. Co Ciebie to obchodzi co on robi spórz na siebie !