Kwi 7, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Roztrwonili taki dorobek!

Leśnik Margonin przed tygodniem pokonał u siebie złotowską Spartę. Teraz, po 51 minutach gry z Lechią Kostrzyn nikt nie przypuszczał, że i tym razem punkty nie wyjada z Margonina.

W pierwszej połowie ,,specjalista” Szymon Nejman, bezpośrednio z rzutu rożnego umieścił piłkę w siatce Lechii. Dwie minuty po wznowieniu gry w II połowie na 2:0 podwyższył Sebastian Górzyński. A gdy na 3:0 gola zdobył w 51 minucie Robert Troczyński, Leśnik ,,był już w ogródku i witał się z gąską”

A tu niespodzianka. Goście zdobyli gola na 3:1 (Tomasz Sitek), a gdy niebawem Wojciech Chudziński strzelił kontaktowego gola na 3:2 w szeregach gospodarzy zrobiło się bardzo nerwowo. W efekcie Lechia wywalczyła rzut karny, który na bramkę zamienił Damian Tafelski.

Z pewnego 3:0 zrobił się końcowy remis 3:3.