Kwi 30, 2018

Newsa dodał in B klasa, Wyróżnione | 0 komentarzy

Rosną pokolenia i strzelają!

Nie mieliśmy wątpliwości. Patryk z Drawy czy Patryk i Krystian z Noteci II, to nie tylko strzelcy bramek w prestiżowym meczu B klasy, ale i synowie znanych nam bardzo dobrze Roberta Popławskiego, Macieja Pertka czy Przemysława Buśko.

Prestiżowo w B klasie. Te mecze, obojętnie na jakim szczeblu rozgrywkowym, zawsze nosiły znamię prestiżu. Mecz Noteć II Rosko – Drawa Krzyż trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Ba, gospodarze wyrównali stan meczu w 94 minucie, po uderzeniu Patryka Pertka z ponad 40 metrów!!!

Kamil Mrotek wykorzystał rzut karny i było 1:0 dla gości z Krzyża. Co więcej, gdy na 2:0 dla Drawy podwyższył Radosław Lala, można było przypuszczać, iż trzy punkty zainkasują wyżej notowani goście.

Ale tu gospodarze nie zamierzali oddać pola gry. Gole Krzysztofa Mądrawskiego i Krystiana Buśko doprowadziły do remisu 2:2.

Potem znów z prowadzenia cieszyli się goście. Pomógł im w tym Patryk Popławski. I wreszcie nadeszła 94 minuta, gdy w swiatło bramki z ponad 40 metrów uderzył wspomniany Pertek.

Noteć II – Drawa 3:3!