Cze 2, 2019

Newsa dodał in Wyróżnione | 0 komentarzy

Radosny prezes – 3 karne w jednej połowie!

Radosny prezes – 3 karne w jednej połowie!

Ponoć dla kibiców GLKS z Wysokiej nie ma nic lepszego, jak tylko wygrana ich zespołu z Łobżenicą. A już gdy mecz rozgrywany jest na boisku lokalnego rywala, to już jest święto!

Wczoraj team Michała Szalskiego wygrał w Łobżenicy 4:1!

Od początku zaczęliśmy dyktować warunki na boisku – komentuje wydarzenia w Łobżenicy trener Szalski.

Mieliśmy 2 sytuacje, ale nie udało się zmienić tego na bramkę. Dopiero z rzutu karnego Patryk Pisula strzela bramkę, chwilę później Pogoń doprowadza do remisu po rzucie wolnym. Nie załamaliśmy się dalej grając swoje i znowu z karnego strzela Patryk… a za chwilkę znowu z…. karnego strzela Patryk. Od kiedy gram nigdy tego nie przeżyłem – w 1 połowie 3 karnych dla swojego zespołu – podkreśla Michał.

II połowa to Pogoń zaczęła atakować ale nic z tego nie wynikało, bo bardzo mądrze graliśmy i narażaliśmy gospodarzy na kontry, z których powinniśmy zdobyć jeszcze z 3 bramki. Udało się jedną, po kapitalnej akcji młokosa Pytlińskiego i dobrym podaniu Łochowicza.

Ogólnie wiadomo jak to derby rządzą się swoimi prawami, ale w tym meczu nasz zespół był zdecydowanie lepszy. Pokazał charakter i serce, a dla mnie to bardzo ważne atuty w zespole. Na boisku po prostu trzeba być wojownikiem i takich mamy właśnie w zespole. Zrobili oni super prezent dla Naszych kibiców i prezesa! – kończy Szalski.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *