Paź 11, 2019

Newsa dodał in Puchar Polski, Wyróżnione | 0 komentarzy

Radość w Jastrowiu: Pogoń za burtą!

Radość w Jastrowiu: Pogoń za burtą!


W Jastrowiu radość, w Łobżenicy zastanowienie się nad tym co się stało. Pogoń w ćwierćfinale PP prowadziła z Polonią Jastrowie 1:0. Przegrała ostatecznie 4:1! Po golu dla jastrowian zdobywali: Michorek, Wypchło, Chiliński i Foryś.

– Fajnie, że są takie mecze, ponieważ możemy sprawdzić się na tle drużyny grającej w wyższej lidze. Pokazuje to w jakim miejscu jesteśmy i co trzeba jeszcze doskonalić, by było lepiej – uważa Łukasz Cyruk.

Grający trener Polonii zgadza się ze stwierdzeniem, iż Polonia dusi się w A klasie.

W Jastrowiu całkiem ucichło po wszelkiego zapowiedziach, odnoszących się do sposobu spadku Polonii z klasy okręgowej!

Teraz skupia się to wyłącznie na powrocie do okręgówki. I wcale – jak się okazuje – nie jest to takie łatwe, jak można było oczekiwać.

Tu jest całkiem inna gra. Większość drużyn nie próbuje wykonać fajniej składnej akcji, tylko chcą jak najszybciej przetransportować ją w pole karne przeciwnika – mówi o A klasie Cyruk.

Polonia jest w półfinale PP, gdzie nań czeka Noteć Czarnków.

Cyruk ostatnio podglądał zespół Adama Drozdowicza w Szydłowie.

Oglądałem Czarnków, bo byliśmy pewni z Romanem Michorkiem, że ta drużyna przejdzie do następnej fazy Pucharu Polski – potwierdza popularny Zachar.

Noteć wygrała ćwierćfinał w Damasławku.

Nie było lekko, ale raczej pod kontrolą – uważa Adam Drozdowicz.

– Mecz jak w środę, trudno zebrać się o tej godzinie. Okrojony skład, dużo zmian, ale jestem zadowolony – mówi z kolei Piotra Ryba. – Do przerwy było 1:1.  Druga połowa 1-2, 1-3, 2-3 i zaczyna się walka o wyrównanie niestety w 83 minucie kontra na 2-4 i skończyła się przygoda z pucharami. W sumie myślę, że zanotowaliśmy dobre występy w PP. Gratulacje do przeciwnika i powodzenia w dalszej rywalizacji – dodaje trener Sokoła.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *