Lip 9, 2019

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 1 Komentarz

Pożegnanie w Śmiłowie

Pożegnanie w Śmiłowie

Powoli chłodzą się emocję związane z wycofaniem zespołu ze Śmiłowa z IV ligi. Miejsce w IV lidze zajmie ???, a w tej klasie rozgrywkowej będziemy mieli tylko jednego przedstawiciela – Lubuszanin Trzcianka.

W Śmiłowie budują zespół na klasę okręgową. Mobilizują się, kompletują skład. Trener Zbigniew Krzoska, któremu powierzono misje zbudowania zespołu, bardzo ostrożnie wypowiada się na temat ostatecznego ,,kręgosłupa” drużyny.

W sumie nie wygląda, że będzie źle, ale nie chce na razie zdradzać szczegółów, kto co i jak. Otrzymuje wiele telefonów z zapytaniami. Nikomu nie mówię nie. Mamy jeszcze trochę czasu, niebawem dopniemy więcej spraw i oficjalnie będzie można o tym powiedzieć – mówi nam popularny Puma.

Kilka dni temu zebrał się zarząd klubu. Poproszono trener Tomasza Miedzińskiego. Rozmowy na pożegnanie nie były krótkie. Ponoć było bardzo miło, sentymentalnie, a zarazem wyrażono wielkie ubolewanie nad rozstaniem.

Przyznać należy, że takiego pożegnania, w takiej atmosferze z trenerem, w ostatnich latach, w tym klubie nie było!

  1. Tylko Puma was ozdrowi..zachodze w myślach i dziwi mnie czemu były trener nie podjal wyzwania i nie podjął sie trenowania Orkana w niższej lidze i za mniejsze pieniążki mając slabszy kadrowo zespół. Czyli jak jest Kaska to ok jak nie to uciekam a tu Krzoska pokazał charakter i buduje zespół mając zgliszcza! !!!Super gratuluję i powodzenia.Ołówek pekl

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *