Lut 20, 2018

Newsa dodał in Oldboye, Wyróżnione | 0 komentarzy

Polisa TOP 40

Polisa TOP 40

W grupie 40 plus rewelacją okazała się chodzieska Polisa Expert z braćmi Dariuszem i Rafałem Dziubą oraz Adamem Szlichtingiem, któremu ta lewa noga służy – jak się nadal okazuje – nie tylko do wsiadania do autobusu … A skoro mowa o zespole, nad którym patronuje Arkadiusz Grabski, to nie należy pominąć ani Romana  Dzioby czy Krzysztofa Żytlińskiego. Wprawdzie tryumfatorzy przegrali z PUB Classic 0:5, ale było to w momencie, kiedy tytuł mieli już w kieszeni. A ,,Classiki”  z Dariuszem Ratajczakiem, Maciejem Weissem, czy królem strzelców Radosławem Michalskim na miejscu trzecim.

O podium otarła się bardzo dobra i sympatyczna ekipa z Jastrowia. Mariusz Grabowski musi jednak więcej grać wspólnie ze swoimi kolegami, bo razem występując w większej ilości turniejach, naprawdę mogą w niedalekiej przyszłości stworzyć bardzo silny zespół.

Wiele ciepłych słów pod adresem ekipy Jacka Halickiego i Mariusza Muchy. Połączone siły Bukowiny i Orła z Dariuszem Michalikiem w bramce, tym razem z tytułem wicemistrzowskim. Ambicja i postawa fair play zespołu z Wielenia to duża zasługa wszystkich, łącznie z Tomaszem Stochajem na czele.

TOP 40: Patronat Honorowy Eligiusz Komarowski, starostwa pilski: Tytuł mistrzowski Polisa Expert Chodzież, najlepszy zawodnik Adam Szlichting (Chodzież), najlepszy bramkarz Dariusz Michalik Wałcz, Król strzelców Radosław Michalski (PUB Classic), najlepszy zawodnik powiatu pilskiego Dariusz Ratajczak (PUB Classic), najlepszy zawodnik powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego Tomasz Stochaj (Wieleń), wyróżnienia specjalne: Mariusz Grabowski (Jastrowie), Jacek Halicki (Wałcz).

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *