Maj 12, 2019

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 0 komentarzy

PKO: Radzio the best!

PKO: Radzio the best!

Jeszcze nie tak dawno mieliśmy ,,Czwórkę z Liverpool” teraz – już znacznie w regionalnym tylko wydaniu ,,Szóstkę z Chodzieży”

Takie derby onegdaj wzbudzały znacznie większe zainteresowanie i podnosiły adrenalinę po obu stronach. Dziś to wprawdzie nie to, ale jakaś namiastka derbowego meczu jest. Tym bardziej, że ekipy z Budzynia i Chodzieży mają przed sobą jeden cel: utrzymanie.

Polonia Chodzież w rundzie wiosennej to rewelacja. Na 8 spotkań wygrała 6, zanotowała jeden remis i jedna porażkę. Kłos wręcz tragedia – bez zwycięstwa!

Polonia faworytem ale mimo to zachowywała umiarkowanie.

Jest to ważny, przełomowy mecz dla nas jeśli chodzi o układ tabeli. Mamy przeanalizowany poprzedni mecz z Szamocinem, szczególnie straconą bramkę i rozegranie drugiej połowy. Musimy rozegrać mecz z Budzyniem spokojnie przygotowując ataki i walczyć o zwycięstwo. Dążymy do poprawy naszej gry ale musimy być cierpliwi – mówił przed meczem trener Sergiusz Grabowski.

Ale niespodzianki żadnej – na neutralnym boisku w Stróżewie – nie było.

Polonia znokautowała rywala 6:0!

Znów błyszczał niekonwencjonalny Radosław Kępczyński. Ów Radzio był tym razem także nieuchwytny dla defensorów Kłosu. Aż trzy razy po jego uderzeniach golkiper Budzynia wyciągał piłkę z siatki.

Pozostałe gole do dzieło M. Macha, Urbańskiego oraz Bentkowskiego.

Bardzo dobre spotkanie w barwach Polonii zanotował również jeden z bliźniaków – Paweł Bonusiewicz.

Polonia nadal w tabeli wiosny na trzecim miejscu, Kłos coraz bliżej degradacji…

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *