Cze 12, 2018

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 0 komentarzy

Piętka Brożysa

Ależ derby, ależ emocje w Lubaszu. Po zaciętym pojedynku Radwan Lubasz wygrał z Notecią Rosko 4-2.

Prowadzenie dla Lubasza zdobył w 20 minucie meczu, pięknym strzałem z ,,piętki” Jakub Brożys, jednak to goście do przerwy prowadzili.  Najpierw wyrównanie po bramce Naplochy, a później po pięknym strzale z rzutu wolnego w samo okienko Brzuski.

Po przerwie, mimo drugiej żółtej kartki, a w konsekwencji czerwonej dla Kamila Gacka (65 minuta) Radwan Lubasz najpierw doprowadził do remisu (wykorzystany rzut karnym przez Macieja Budaja), a w końcówce zdołał zdobył jeszcze dwie bramki (Gracjan Dymek, Przemysław Oelke).

Derby dla gospodarzy 4:2!