Sty 11, 2019

Newsa dodał in Futsal, Wyróżnione | 0 komentarzy

Pieczyńscy w Pile

Pieczyńscy w Pile

W niedzielę o godz. 18.00 zaplanowano pierwszy tegoroczny mecz pilskiego futsalu. II go ligowcy z Piły podejmują lidera rozgrywek – Orlik Mosina.

Zespół tej występujący na drugoligowych parkietach pod dokładną nazwą Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team, wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania. Nie grał jednak jeszcze z teoretycznie najsilniejszymi obok nich Koninem i Piłą.

Nie jest tajemnicą, że główną siłą zespołu z Mosiny są bracia Pieczyńscy (Łukasz i Dariusz) oraz Daniel Lebiedziński. To najbardziej doświadczeni zawodnicy występujący w tej grupie.

Łukasz i Dariusz  Pieczyński to byli reprezentanci Polski w futsalu. Zdobywcy Mistrzostwa Polski, zawodnicy o wysokich umiejętnościach. Dariusz grając w Akademii FC Pniewy, strzelił dziewięćdziesiąt dwie bramki w ekstraklasie!

Lebiedziński natomiast to także były reprezentant kraju w futsalu. Kolega braci Pieczyńskich. Razem niedawno grywali w I ligowym klubie Futsal Leszno , a teraz w Mosinie.

Dla pilskich sympatyków futsalu najbliższy mecz to zatem nie lada gratka.

Niezależnie nawet od tego, że pilskiej ekipie początek sezonu nie wychodzi najlepiej. W pięciu dotychczasowych meczach Best Drive wygrał raz i raz przegrał, a trzy mecze zakończył remisem.

Tak czy inaczej zapraszamy do hali PWSZ w najbliższą niedzielę.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *