Cze 3, 2018

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 1 Komentarz

Orły latały wysoko!

Derby powiatowe dla Pęckowa. Mimo sromotnej porażki przed tygodniem, ekipa Orłów podniosła się i w przekonującym stylu wywiozła trzy punkty z Wielenia!

Spotkanie zapowiadało się elektryzująco. Dla gospodarzy skończyło się ,,bez prądu” Już do przerwy Orły prowadziły 3:1! Dwa proste błędy zakończyły się katastrofalnie dla miejscowych. Wprawdzie dość szybko zdobyli oni jeszcze kontakt na 1:2, ale ekipa z Pęckowa szybko odpowiedziała.

Zainteresowanie meczem było spore, ale w I połowie pogoda storpedowała nie tylko widowisko.

Po meczu na jednym z portali społecznościowych, jeden z nie grających zawodników Fortuny, Mateusz Matuszczak, dobitnie napisał:

Dziś niestety przegraliśmy mecz już w szatni… Lekcja pokory dla młodzieży (mam taką nadzieję…) Nie dopisuj punktów dopóki nie wygrasz meczu! Szkoda tylko ze co niektórzy narzekali, że za starego zarządu nie działo się nic, a gdy za nowego dzieje się dużo mówią, że jest jeszcze gorzej…

Co niektórzy twierdzą, że więcej uwagi zwróciliśmy na oprawę i dzieci, niż na sam mecz. Jeśli to dzieci dziś i oprawa przeszkodziły wygrać mecz, to sorry spójrzcie na drużynę z Pęckowa…