Lip 6, 2019

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 10 komentarzy

Orkan nie zginie

Orkan nie zginie

Przynajmniej takiego zdania jest Dariusz Krupa, dotychczasowy menadżer IV ligowej ekipy ze Śmiłowa.

Zagramy w Klasie Okręgowej – mówi działacz ze Śmiłowa. Mam potwierdzenie z WZPN w Poznaniu, że nasze miejsce jest w PKO. Wczoraj mieliśmy spotkanie zarządu. Omówiliśmy wiele aspektów dotyczących dalszych losów klubu Orkan. Analizowaliśmy sytuację, kto może zostać w klubie ze ,,starej ekipy” i wychodzi, ze az tak źle to nie wygląda. Na pewno spróbujemy utrzymać klub. To mój priorytet. Będzie ciężko, ale my nie boimy się wyzwań – uważa Krupa!

Orkan zatem w PKO, a więc nadchodzący sezon zapowiada się bardzo ciekawie pod względem derbowym w Gminie Kaczory: Orkan, Noteć i Zjednoczeni!

fot: orkanteam.pl

 1. Ktoś says:

  Chyba zbyt wczesny optymizm. Jaka podstawa prawna ????Ktoś coś powiedział !!!

 2. zapiecek says:

  To Jastrowie w A klasie? Nie wierzę!

 3. Kibic says:

  Powinni grać od najniższego szczebla czyli B klasy

 4. Ktoś says:

  Nie ma takiej opcji chyba że KO liczyć będzie 17 zespołów, ale to mocno naciągane przepisy.

 5. Loyer says:

  Śmieszą mie te dywagacje, ktoś powiedział , jakiś działacz WZPN czy Ozpn lub prezes klubu. Obowiązują przepisy i jeszcze raz przepisy ( regulaminy i uchwały) a nie wszystko na tzw. gębę. Na jakiej podstawie prawnej Śmiłowo w okręgówce ?

 6. Przepisy mówią jasno, Jastrowie zostaje w Okręgówce, zaś Śmiłowo zgodnie z przepisami spada o 2 klasy czyli zaczynają od A klasy.

 7. KULSON says:

  Jastrowie trzęsie portkami widze:) trzeba bylo skończyć na wyższym miejscu lige.z takim budżetem być niżej niz Pęckowo to wstyd

 8. Kibic z okolic says:

  Powinniście zaczynać od b klasy. Pieniądze były a się skończyły

 9. lokoko says:

  Chyba ktoś z komentujących tu zapomniał o istnieniu Ligi Międzyokręgowej 🙂 spadek o 2 szczeble po wycofaniu z IV zgodnie z przepisami do Klasy Okręgowej.

 10. Spadek jest o dwie klasy rozgrywkowe a nie o dwa poziomy rozgrywkowe. W przepisach PZPN jest klasa okręgowa i klasa A , brak jest miedzyokregowej, która zakwalifikowana została do klasy okręgowej.Będzie gruba afera w Ozpn Piła, to gwarantowane

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *