Gru 5, 2018

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 0 komentarzy

Oni zasłużyli na to

Oni zasłużyli na to

Jak pamiętamy ostatnie uroczyste podsumowanie Plebiscytu Tygodnika Nowego odbyło się w znacznie innej scenerii niż dotychczas.

Zadecydowało o tym wiele względów. Gala Piłki Nożnej miała jednak swoją wartość. Wspaniali goście z Michałem Listkiewiczem, byłym prezesem PZPN, honorowym prezesem WZPN w Poznaniu Stefanem Antkowiakiem czy prezesem KOZPN Grzegorzem Maciejaszem oraz władzami powiatu pilskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego na czele, stanowili dla wyróżnionych dodatkowy smaczek.

Wyróżnień nie zabrakło. Były jak zwykle niespodzianki, jak choćby ta z uhonorowaniem czołowych sponsorów regionu w ostatnim 20 leciu.

Kapituła pamięta o ludziach, którzy wielokrotnie udowadniali swoją wartość dla rozwoju piłki nożnej w regionie. W gronie tym nie zabrakło ludzi o wielkim sercu, zaangażowaniu: Marek Stanisław Jóźwiakowski (Damasławek), Jacek Soforek (Szamocin), Janusz Polaszek (Piła), Kazimierz Sobczyk (Łobżenica), Ryszard Rosalski (Wieleń) czy Mieczysław Szczanowicz (Szydłowo). Kapituła Wyborcza nie zapomniała także Ryszardzie Kołackim z Wągrowca.

Zaskoczeń w tym temacie nie było. Oni zasługują na wielkie słowa podziękowań.

Jak będzie teraz? Kogo i czym zaskoczymy?

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *