Mar 3, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Nie zapomnieli o Pawliku!

Nie zapomnieli o Pawliku!

Trochę się wczoraj działo. I nie tylko na boiskach IV ligi. Nie sposób pominąć kolejnego El Classico w Madrycie i bramki Rakitica, dającej zespołowi z Katalonii kolejne trzy punkty, zbliżające do tytułu mistrza.

A u nas? Z pewnością świetna inauguracja IV ligi. Tercet z naszego regionu na piątkę z plusem. Liczyliśmy na wygrane Lubuszanina i Nielby, ale rezultat Farmutilu z pewnością należy uznać za niespodziankę.

Dobry poziom meczu, choć widowiskowość w Trzciance zabijała – szczególnie w pierwszej części – nieco taktyka, stosowana przez gości. Tak czy inaczej mecz mógł się podobać z golami Iwanickiego i Antczaka włącznie.

Kilka rzeczy może nam umknęło, ale przed meczem trudno było nie zauważyć koszulek, w których na prezentację wyszli gospodarze.

Widniejący na nich napis: Pawlik trzymaj się, sugerował jedno: solidarność ze schorowanym, długoletnim spikerem LUBU, którego w tym meczu zastąpił Zbigniew Krzoska.

Ponadto cieszy fakt, iż po dłuższej przerwie do siatki rywali trafił Orlando Kpassa. Uwagę bardziej zwróciliśmy także jeden z nowych nabytków.

Brazylijczyk Guilherme Macedo, nominalny pomocnik, nie zachwycił. Poza tzw. ,,manianą” w miejscu nic szczególnego. W defensywie zupełnie zagubiony. Ale może potrzeba mu więcej czasu, bo ofensywną wartość widać, że posiada.

A pozostali? Naszym zdaniem na wyróżnienie na pewno Iwanicki i Juracki.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *