Maj 29, 2018

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 1 Komentarz

Nas nie doganiat

Nas nie doganiat

Farmutil gromi Leśnika
Na cztery kolejki przed końcem sezonu jedynie kataklizm może pozbawiać ekipę Orkanu Farmutil Śmiłowo awansu. W ostatniej serii team Tomasza Miedzińskiego pozbawił złudzeń Leśnika Margonin, już w I połowie.
Tomasz Miedziński już dawno poruszył tematy ewentualnych wzmocnień, bez których nie widzi swojego zespołu w przyszło sezonowej IV lidze. O tym pomyślał już dawno. Zespół ze Śmiłowa puka do IV ligowych bram już 4 rok. Wcześniej ubiegły go zespoły z Wysokiej, Łobżenicy i przed rokiem ze Skoków. Teraz cały tercet opuszcza szeregi IV ligi. A w Śmiłowie chuchano na zimne już dawno.
Aktualna przewaga na drugą Sparta Złotów wynosi 8 punktów, nad trzecim
W tabeli Płomieniem Połajewo 13!
Nikt raczej, biorąc potencjał ludzki w zespole Farmutilu, nie jest w stanie wyprzedzić lidera. Tym bardziej, że tak naprawdę żadnego zespołu, poza Farmutilem, nie stać na grę w 20 zespołowej IV lidze.
Wracając do potencjału, to o sile ekipy ze Śmiłowa przekonał się ostatnio rewelacyjny wiosną Leśnik Margonin.
Już do przerwy gospodarze prowadzili 5:0. Skończyło się jak Polska – Haiti z 1974 roku.
Tym razem do siatki rywali nie trafił Wojciech Wypusz, ale uczynili to Wiśniewski, Zieliński, Jagodziński, Kosiński, Tatera, Ginda Kopeć i Urbański.
Po tym meczu Leśnik zajmuje 6 miejsce w tabeli. Meczu nie rozegrał (pauza) Zamek Gołańcz, a w ligowej tabeli już na miejscu 5 z równa ilością punktów co 4 Korona Stróżewo.
Zamek jest wiceliderem wiosny. Zespół Łukasza Mendla w 10 spotkaniach zgromadził 25 punktów, ale Farmutilowi nie zagraża.

  1. kibic z Piły says:

    Na IV lige potrzeba przynajmmiej 80% zmian.Na dzień dzisiejszy zostawiłbym tylko Adamskiego Wiśniewskiego Kopecia Tatere Zielińskiego i Kosińskiego.Reszta out

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *