Lip 4, 2019

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 5 komentarzy

Ludewicz = Włókniarz

Ludewicz = Włókniarz

Ryszarda Ludewicza nie trzeba przedstawiać. Znają go i szanują przede wszystkim w Złotowie i w Wysokiej, chociaż to przecież ikona jastrowskiej Polonii.

Starsi, prawdziwi kibice Polonii, doskonale pamiętają czasy gdy na boisku jastrowskiego honoru bronili Roy, Mikesz, Parówa, śp Boguś i Koliber czy nawet Karino. Bramki Polonii strzegł wówczas on – Rysiu.

W pamięci szczególnie są mecze derbowe z Włókniarzem Okonek. To takie święte wojny, najważniejsze z najważniejszych.

Dziś Ludewicz nieoczekiwanie stanie po drugiej stronie barykady. Ów trener zgodził się bowiem poprowadzić w nadchodzącym sezonie Włókniarza Okonek.

Przed Ludewiczem ciężka przeprawa. Włókniarz  przecież nie utrzymał statusu PKO i będzie grał w  A klasie, a  po takiej degradacji ciężko pozbierać i zmobilizować zespół.

Wiele będzie zależało od samych zawodników. Ja stawiam na parę. Prace w treningu. Jakie będzie zaangażowanie, frekwencja itd. Ale jestem dobrej myśli – uważa Ludewicz.

W poprzednim sezonie Włókniarza prowadził Tomasz Zabrocki. ów – zdaniem Ludewicza – zadeklarował chęć gry we Włókniarzu.

  1. Brawo:)

  2. Tomasz Z says:

    Wielki szacunek Panie Ryszardzie za pana decyzję.Już od dawna we Włókniarzu powinien trenować taki człowiek z wielką charyzmą,autorytetem i pracowitością.Trzymam jako były zawodnik Włókniarza a zarazem wychowanek tego klubu kciuki.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  3. Teraz tez będą derby ale w A klasie.Rysiu życzę wygrania w Jastrowie.Super decyzja dzialacżycia Okonku. Nie ujmując nic trenerowi Tomkowi.Z.będzie może lepiej mu się skupić tylko na grze a awans szybko tam widzę. Ludek do zobaczenia na basenie w Zakopanym

  4. Niech Jastrowie żałuje że nieocenionym warsztatu Rysia i jego autorytetu…zawodnicy są zapieprz Ania a nie od płukania i odnoszenia do zarządu ze winny trener nie ja zawodnik ze jestem slaby

  5. Kocham kabaret by Ludewicza mając doświadczenie piłkarskie nie w halowe a na boiskach 3 ligi..wieloletnie podpowiem i majac sukcesy trenerskie ma rzucane kłody pod nogi w swoim Jastrowie. Panowie działacze Polonii Jastrowie macie zacme na oczach

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *