Mar 1, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Lubu odkrywa karty

Lubu odkrywa karty

Lider zagra u siebie z trzecią w tabeli Unią Swarzędz. Z tą samą Unią, z którą na inaugurację przegrał w Swarzędzu 3:1.

Dzisiaj w Lubuszaninie spore i jakże znaczące korekty. Do zespołu doszło aż 9 zawodników, w tym wielu młodych, uzdolnionych, co bardzo zaniżyło średnią wiekową.

Z istotniejszych zmian należy podkreślić odejście  bramkarza Konrada Syldatka, który został wypożyczony do I- ligowej poznańskiej Warty i wypożyczenie Michała Wawszczaka do Iskry Szydłowo. Na Ukrainę wrócił Oleksii Tsapenko, Adam Śniegowski z kolei przeszedł do Kotwicy Kórnik.

Z drugiej strony do zespołu dołączyło dwóch zagranicznych graczy. Z pewnością kolorytu i wartości zespołowi dostarczy Brazylijczyk Guilherme Macedo. Nominalny pomocnik ostatnio reprezentował barwy II go ligowego Santo Andre. Do Lubu dołączył także bardzo doświadczony Białorusin Kirill Isachenko z I-ligowego FC Orsha.

Wartość dodana jest w Lubuszaninie znacząca i nic w tym dziwnego, że decydenci klubu za cel stawiają sobie grę w III lidze.

Zarówno o tym mówi prezes Krzysztof Buller jak i Jacek Szymczak,  Dyrektor Zakładu Hydro Extrusion, przedstawiciel głównego sponsora klubu.

Jutro o 14.00 inauguracja rundy rewanżowej. Zapraszamy do Trzcianki.

Po raz pierwszy konferansjerkę poprowadzi Zbigniew Krzoska.

Fot: Orlando Kpassa strzelił jesienią 14 goli. Czy teraz nadal będzie skuteczny?

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *