Paź 6, 2019

Newsa dodał in PKO, Standardowe, Wyróżnione | 1 Komentarz

Kozera to fajny chłop!

Kozera to fajny chłop!

Wczorajsze spotkania w klasie okręgowej to także mecz w Jędrzejewie. Niby normalny, ligowy mecz, ale nie końca.

Goście z Kaczor wygrywają 1:2 i niby nic dziwnego. Uwagę zwraca fakt, iż w tym meczu zespół prezesa Witolda Dolnego ma do wykorzystania aż 3 rzuty karne!

Venus nie raz już w tym sezonie zaskakiwał. Wprawdzie dwie porażki na dzień dobry – ta w Chodzieży wkalkulowana, ale potem nawet bardzo dobrze: remis z Koroną Stróżewo, wygrana w Śmiłowie, z Roskiem u siebie czy nawet mecz w Budzyniu, choć przegrany, to jednak po weryfikacji trzy punkty powędrują na konto Venusa.

To w pewnym stopniu zniweluje niedosyt po meczu z Kaczorami. Tak!

,,Kaczki” wygrały w Jędrzejewie 2:1. Znów błysnął kunszt Radka Wącisza, ale jego piękny gol został przyćmiony przez kapitalną postawę młodego golkipera Przemka Kozerę.

Ów niebawem, dokładnie 2 listopada ukończy 18 lat! W Jędrzejewie to nie był jego debiut w bramce Zjednoczonych. Jego umiejętności oglądaliśmy już m.in. w meczu u siebie z Tarnovią.

Wczoraj Przemek podkreślił swoją przydatność do zespołu bardzo wydatnie.

Z trzech ,,jedenastek” wykonywanych przez gospodarzy, obronił dwie, przy czym tą drugą w doliczonym czasie gry, gdy emocje sięgały zenitu.

– Czułem że to moja szansa na pokazanie się. Po ustawieniu zawodnika trochę domyśliłem się gdzie może uderzyć, rzuciłem się w tą stronę i udało się. Koledzy z drużyny rzucili się na mnie z radości – opowiada nam bramkarz Zjednoczonych.

Przemek to fajny chłop – dawało się słyszeć tu i ówdzie!

  1. Widząc zaangażowanie treningowe z trenerem Szypowskim chłopak poczynił ogromne postępy,żeby jeszcze urósł jakieś 10 cm. to będzie z niego pociecha nie tylko dla Kaczor.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *