Lis 23, 2017

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 0 komentarzy

Kluczem Gargulinski

BIŁO się dwóch braci!

Zjednoczeni Kaczory, z częściową prognozą, zostały mistrzem jesieni w grupie II pilskiej A klasy. O ile w zaległe spotkanie Iskra Wyszyny ? Kłos Budzyń, nie zagrażało ,,Kaczkom? tak wielu elektryzowało starcie braci Troczyńskich, mających równo po 21 strzelonych goli.

Derbowy mecz miał wiele podtekstów, ale głównym aspektem była walka Krzysztofa (Iskra) i Robeta (Kłos) o korona króla jesieni.

Obaj przed tym meczem zgromadzili na swym koncie oczko, czyli pod 21 bramek. Robert dogonił Krzysztofa w ostatniej serii, kiedy to zdobył w meczu Kłosu z Gębicami aż 6 goli.

Teraz, z uwagi na wcześniejsze perypetie, związane ze stanem boiska, derbowy mecz w Wyszynach się odbył.

Do przerwy mogło być różnie, ale nie doczekano się bramek. W przerwie trener gości Michał Węgrzyn odetchnął. Na miejsce dotarł jeszcze jeden jego zawodnik ? Łukasz Garguliński.

Zdaniem decydentów Kłosu ów zawodnik okazał się kluczem do wygranej tego prestiżowego meczu.

W II połowie Garguliński zdobył dwa gole. Dla Krzysztofa Frygi okazuje się, iż ten fakt nie był tak istotny jak to, że jego brat Robert także zapisał na swym koncie gola.

Kłos wygrał w Wyszynach 3:0! Awansował na drugie miejsce w tabeli, a tytuł króla strzelców tej jesieni zapewnił sobie Robert Troczyński.

Szkoda, że na najważniejsze mecze nie mamy wszystkich ludzi. Brakuje też ostatniego podania. Szkoda ze małemu weszła ta jedna, ale gratuluję Budzyniowi wygranej, a bratu tytułu króla jesieni. Jest młodszy niech ma ? jak nie patrzeć ubolewał Krzysztof Fryga Troczyński.