Sie 23, 2017

Newsa dodał in III liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Kilof schudł 15 kg!

Kilof schudł 15 kg!

Mówi szczerze, że był na strasznym zakręcie. Dzięki żonie i dzieciom schudł 15 kg i dalej może się cieszyć się ukochaną dyscypliną.

Przedstawiać zbytnio go nie trzeba. Patryk Klofik był kiedyś nadzieją ? jak wielu – pilskiej piłki nożnej. Wychowany pod okiem trenera Romana Michalskiego bardzo szybko dał się poznać jako bardzo błyskotliwy zawodnik.

Wróżono mu karierę. Miał swoje najlepsze ,,pięć minut: czy to w Zagłębiu Lubin (obecny lider ekstraklasy) czy w Śląsku Wrocław.

Potem jego losy potoczyły się różnie. Miał epizod w Szydłowie, wyjechał do pracy do Anglii.

Jakiś czas temu wylądował niedaleko Iławy. Trenował z Drwęca Finishparkiet Nowe Miasto, ale kontrakt podpisał w Wikielcu, małej podiławskiej wsi, z którym wywalczył awans do III ligi!

Dziś jednak wrócił pod skrzydła trenera Majaka. Jak wiemy Finishparkiet nie otrzymał licencji na grę w II lidze (skorzystał na tym łódzki ŁKS) i nadal gra w III lidze. Po 3 kolejkach jest na 3 miejscu. Na dzień dobry wygrał właśnie we wspomnianym Wikielcu 2:1, a niebawem u siebie z Pelikanem Łowicz 3:1.

Klofik jest wyróżniającym się zawodnikiem.

Chcę grać w piłkę jak najdłużej. To piękna dyscyplina sportu i wspaniała praca. Póki zdrówko pozwoli będę grał. Mam wspaniała rodzinę, mocno mnie wspiera. Mam nadzieję, że moje dzieci ? chłopcy cos po ojcu odziedziczą i osiągną więcej niż ja ? uśmiecha się Patryk.

 

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *