Maj 5, 2019

Newsa dodał in PKO, Standardowe, Wyróżnione | 0 komentarzy

Już byli w ogródku …

… i już witali się z gąską!!!

Co zgubiło Zjednoczonych Kaczory? W meczu z Tarnovią Tarnówka wygrywali już 3:0, by w efekcie zremisować u siebie 3:3!

Do przerwy Zjednoczeni prowadzili 2:0. W II połowie gdy drugi rzut karny podyktowany na Dominiku Kluku, skutecznie egzekwował Dariusz Nowak było 3:0 i trener gospodarzy zdecydował się na cztery zmiany. Boisko opuścili: Klub. Olenderek, Majtyka i Gorszka. Goście zdobyli gola na 3:1. Potem przefd doskonałą sytuacją stanął Bartek Prange, a nieco później spóźnił się nieco Paweł Kędziora.

Nie było podwyższenia wyniku, za to goście w ciągu 60 sekund dwukrotnie byli skuteczni i przy ich radości mecz zakończył się rezultatem 3:3!