Maj 11, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

IV liga: Straty Lubuszanina

IBezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Lubuszanina w Kościanie. Świetny występ Kubińskiego i Nielba zainkasowała trzy oczka w Kórniku. Bramka z rzutu karnego zadecydowała o rozstrzygnięciu meczu w Śmiłowie.

Kuba Kubiński zdobył dwa gole w wyjazdowym meczu Nielby z Kotwicą w Kórniku. Żółto-czarni przegrywali wprawdzie już w 8 minucie 1:0 (karny), ale wspomniany Kubiński oraz Tomasz Bzdęga przesądzili o losach spotkania. Kotwica – Nielba 1:3.

W Śmiłowie gol  z rzutu karnego przesądził o porażce Farmutilu Orkanu z Unią Swarzędz 0:1. Przez 90 minut trwała twarda, nieustępliwa walka i remis w tym meczu zadowoliłby oba teamy.

Niestety dwa punkty w Kościanie stracił trzcianecki Lubuszanin. Wynik 0:0 usatysfakcjonował jedynie gospodarzy. Teraz strata Lubu do lidera z Wągrowca, wynosi już 4 punkty!

fot: W Śmiłowie 0:1