Paź 12, 2019

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 5 komentarzy

Iskra nie zaiskrzyła po przerwie

Iskra nie zaiskrzyła po przerwie

Gospodarze mówią o parodii futbolu. Takiej sytuacji jeszcze nie mieli. Dziś Iskra Krajenka zagrała 45 minut z Iskrą II Szydłowo. Do przerwy gospodarze prowadzili 6:0. Na drugą połowę goście nie wyszli …

– To się nadaje do kina. To parodia, a nie gra w futbol – mówią gospodarze. – Lekceważenie ludzi zaangażowanych. Tragedia. Człowiek organizuje sobotę pod mecz. A tu przyjeżdża zespół, który nie potrafi się zorganizować i rozegrać normalnie mecz. I to nie pierwszy raz. Ostatnio wcale do nas nie przyjechali. Po co ten zespół zgłaszają do rozgrywek – dodają.

Z nieoficjalnych źródeł zespół gości zgłosił 5 kontuzji …

  1. Rozumiem w 7 osób, ale przyjechała jedenastka to powinna walczyć A nie oddać tak mecz. Mi by było wstyd. Może i byli bez szans ale charakteru nie pokazali…

  2. I ten pseudo regulamin że zawodnik z pierwszej drużyny może zagrać dwa mecze w ciągu 48 godzin. Jak widać Iskra II bez pomocy pierwszej drużyny to dno.

  3. Za tydzień w Jastrowiu pokażcie jacy jesteście mocni i zorganizowani

    • W Krajence się gra swoimi ludźmi którzy grają dla przyjemności bez pieniędzy a nie ściąga się nie wiadomo ilu grajków za nie wiadomo ile…?! Zorganizowani jesteśmy co chyba widać, więc po co ten głupi komentarz! I uwierz my z boiska wam nie zejdziemy.

  4. Pzred meczem w Jastrowiu bez napinki panowie. Polonia musi, Iskra moze

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *