Maj 7, 2019

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 0 komentarzy

Iskierka powalczyła

Do przerwy prowadzili z liderem 1:0!
W grupie pierwszej liderem z 4 punktową przewagą jest dziembowska Noteć. Team Jakuba Heymanna napocił się jednak ostatnio w Bądeczu. Tam Dariusz Nadoliński i jego koledzy przegrywali po pierwszej połowie 1:0!
Zaczęło się od naszego prowadzenia w pierwszej dobrej połowie. II część była dla nas fatalna.  Najpierw sami strzelamy sobie bramkę samobójczą, a potem. po rzucie wolnym bilard w polu karnym i 1:2. To jeszcze nic. Kolejny rzut wolny i przegrywamy 1:3. Pozostaje niedosyt. Przy stanie 1-2 sędzia nie dyktuje ewidentnego karnego dla nas. Ogólnie dobry mecz – relacjonuje Adam Jeske z Bądecza.

Warto podkreślić, iż w 55 minucie w Bądeczu zjawił się dziembowski ,,Talizman” – Paweł Lorek. Przyjechał i wykonał wyrok na 3:1 …