Maj 9, 2018

Newsa dodał in B klasa, Wyróżnione | 0 komentarzy

Gulcz pobił lidera!

To był niecodzienny mecz B klasy. Podtekstów jak zwykle nie brakowało. I wcale nie chodziło głównie o postać Jacka Fręsia, który jak wiemy wskrzeszał futbol w Miałach, a dziś pomaga Orłowi.

Mecze pomiędzy tym zespołami zawsze są emocjonujące i prestiżowe. Jesienią w Miałach – 1 października gospodarze wygrali 1:0. Co więcej, w poprzednim sezonie Victoria wygrała 2 x po 2:0. W sezonie 2015/16 3:0 i 1:1.

Teraz Orzeł przerwał kiepską passę trzech spotkań bez zdobyczy bramkowej. Wygrał u siebie, i to bardzo pewnie 3:1.

Paradoksalnie gospodarze określili to spotkanie jako najsłabsze w ich wykonaniu w tej rundzie …

Mateusz Pawlak i Patryk Pawlak dali gospodarzom prowadzenie do przerwy 2:0. Kilkanaście minut po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Hubert Dąbrowski. W 81 minucie honorowego gola zdobyli goście.