Lut 4, 2018

Newsa dodał in Liga Halowa Jastrowie, Wyróżnione | 0 komentarzy

Gniazdo i jego koledzy

Gniazdo i jego koledzy

Wszem i wobec oznajmiano, iż królem strzelców ALHPN w Jastrowiu będzie Marcin Kaszczyc z Plastrolu. Ów prowadził na liście najskuteczniejszych zawodników bardzo długo. Przed ostatnia kolejką Kaszczyc miał 28 goli. Dogonił go Łukasz Kamiński. Obaj raczej nie spodziewali się, ze do walki o koronę może włączyć się ktoś trzeci. Tym bardziej, ktoś, kto miał do tej pory strzelonych 22 gole…

A tu rzecz niespotykana. W pierwszym meczu ostatniej kolejki Amatorzy zdemolowali Zeciuka. Zwycięstwo tych pierwszych – żadna niespodzianka. Końcowy wynik 17:3 już zdumiewający, ale ilość zdobytych goli przez jednego zawodnika – zaskoczenie zupełne.

Damian Gnieździński zdobył w tym meczu 15 goli! Nieprawdopodobne? Jednak prawdziwe.

Ten wynik zaowocował mu – z 37 trafieniami – prowadzeniem w klasyfikacji. Trzy mecze później szansy na wyprzedzenie szukał Kaszczyc.

Plastrol spokojnie wygrał 10:2 z Lewiatanem Szwecja, a najskuteczniejszy zawodnik tego zespołu trafił do siatki rywali 6 razy. Obserwatorzy twierdzą jednak, że ów mógł nawet dogonić Gnieździńskiego…

Tuż po tym mecz Tadeusza z Huraganem i 3 gole Kamińskiego.

Gratulacje od kolegów przyjmował Gniazdo. Tu na fot z Mariuszem Grabowskim Tak, tak oni w ostatnim meczu typowo grali na swojego zawodnika!

37 Gnieździński

34 Kaszczyc

31 Kamiński

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *