Mar 15, 2018

Newsa dodał in Oldboye, Wyróżnione | 2 komentarze

Gdyby nie burmistrz!

Gdyby nie burmistrz!

Organizatorzy nie mają złudzeń. Gdyby nie wsparcie ze strony burmistrza Piotra Wojtiuka, taki event nie miałby szans powodzenia.

Chodziło tym razem o turniej oldboyów, który z rozmachem zorganizował Mariusz Grabowski i jego koledzy.

Turniej był bardzo udany, bo raz: stał na wysokim poziomie od strony sportowej, dwa: organizacyjnej. Szczególne podziękowania należą się sponsorom którzy wsparli tą imprezę.

– Bez ich pomocy nie można by było zorganizować tego turnieju. Cieszy to że niektóre firmy z naszego regionu czują się częścią naszej lokalnej społeczności i chcą pomagać w tego typu imprezach. A wszystko to dzięki temu, że wsparcie otrzymaliśmy od naszego burmistrza – uważa Grabowski.

A gospodarze nie okazali się ,,zbyt gościnni”

W pierwszym półfinale  Sparta Złotów uległa Polonii Jastrowie II  1:4, a w drugim półfinale Pogoń Połczyn pokonała Polonię Chodzież 1:0.

W meczu o miejsce III  Polonia Chodzież wygrała ze Spartą Złotów 4:0, a w  finale mająca spory potencjał Polonia  Jastrowie II okazała się lepsza w rzutach karnych od  Pogoni Połczyn.

Najlepszy bramkarz – Maciej Hudziński  Polonia Chodzież

Król strzelców – Mariusz Grabowski Polonia Jastrowie II

MVP turnieju –  Andrzej Szczesny  Pogoń Połczyn

  1. Kosmos says:

    To racja ! Burmistrz Jastrowia ma duży wkład finansowy w kluby sportowe w Gminie i Mieście !! Inne samorządy moga sie uczyć !!

  2. Moze tak 3 liga ?! A nie zasciankami sie choldowac …. Kiedys byla, byla, a teraz tylko „event” zostal…smiechu jak u Drozdy pale lat temu … A ten pan na zdjeciu pamieta…

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *