Lip 4, 2019

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 15 komentarzy

Futbol z boku:

Futbol z boku:

Obserwując całą sprawę z boku nie mogę wyjść z podziwu dla decyzji OZPN Piła przyznającej zwycięstwo przy zielonym stoliku Polonii Jastrowie za mecz z Polonią Chodzież. W świetle bowiem faktów dobrze wszystkim znanych to jest prawdziwe mistrzostwo świata, aby zweryfikować te zawody na walkower. Jeżeli dla pilskich działaczy liga międzyokręgowa to ten sam szczebel co klasa okręgowa i kartki, które zebrał zawodnik w obydwu tych ligach policzono razem, to serdecznie gratuluję i czym prędzej polecam MYŚLENIE. Zapytam tylko o jedno: do jakiej ligi awansowała Noteć Czarnków w tym sezonie: do czwartej, czy do międzyokręgowej? Do międzyokręgowej przecież, która ponoć od sezonu 2019/2020 ma się zresztą zwać V ligą, a więc tak czy siak jest to inny poziom rozgrywkowy niż okręgówka, prawda? Zatem konkludując: walkowera dla Jastrowia NIE MA PRAWA BYĆ i każdy rozsądnie patrzący na ten problem to stwierdzi…

Oby stwierdzono też WRESZCIE w futbolowym związku…

Niezaangażowany

 1. Gość says:

  Dlaczego takie rzeczy są ustalane dwa tygodnie po zakończeniu rozgrywek a nie dwa tygodnie przed? Trochę jaja się robią z tej sytuacji.

 2. KULSON says:

  to wydaje się oczywiste jak słońce….ktos w OZPN sobie jaja z pogrzebu robi interpretując przepisy na swój sposób…

 3. Mało zainteresowany says:

  Jeśli plotki o zgłoszeniu się do okręgówki Orkanu Smilowo to i tak Jastrowie spadnie do A klasy. Trzeba też pamiętać że podobny walkower dostał kłos Budzyń więc będą kolejne odwołania. Oby wszystko zakończyło się do rozpoczęcia nowego sezonu….

 4. ktoś says:

  Podobnych walkowerów było znacznie więcej i są one prawidłowe. nauczcie czytać się przepisy obowiązujące w PZPN, a nie zaraz wietrzycie aferę !!!

 5. OZPN Piła says:

  To po co jest regulamin tych rozgrywek? Wszystko jest w nim jasno napisane. Żal patrzeć na to co robią sobie w OZPN. Jastrowie powinno utrzymanie zapewnic sobie na boisku a nie szukać punktów przy zielonym stoliku. Mam nadzieje że Śmiłowo zacznie od okręgówki 🙂

 6. Karino says:

  Przepisy są po to aby je stosować i umieć z nich korzystać.

 7. To Śmiłowo do której ligi spadnie jak to są te same ligi. Ktoś popełnił DUŻY błąd i teraz musi jakoś sobie du.. uratować. Śmiech na sali. I po co jest EXTRANET? To powinno wystarczyć do potwierdzenia gry piłkarza, a nie jeszcze dzwonienie i się dopytywanie. Potrzebne są chyba zmiany w OZPN.

 8. Loyer says:

  A niezaangażowany czytał regulamin rozgrywek? Klas okręgowa i liga międzyokregowa to ten sam szczebel rozgrywek. Takie są przepisy PZPN i tyle.Kartki się sumują. Proste jak drut.

  • Gdzie Ty żeś to wyczytał. Klasa okręgowa i liga okręgowa to powiedzmy to samo,ale też nie do końca, a nie liga międzyokręgowa. To Strozewo i Wronki spadają do A klasy? Jeśli są to te same ligi.

 9. Sprawa jest prosta Jastrowie ma otrzymanego walkower, a Smilowo w A klasie. Inaczej będzie afera

 10. To ekstraklasa i 1 liga to to samo….niewiem chyba że łączy je drut

 11. Loyer says:

  Proponuję przeczytać w uchwale PZPN o systemie rozgrywek w jakich KLASACH rozgrywkowych odbywają się w Polsce rozgrywki organizowane pod egidą PZPN i ZPNów

 12. kibic says:

  Wg mnie to z powodu wycofania zespołu i przesunięciu o dwie kl. niżej żaden klub nie powinien być zdegradowany .W tej sytuacji należałoby wyjątkowo powiększyć ligę , a za rok o jeden zespół spadałby więcej.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *