Fryga król

Fryga król

To był kolejny udany sezon Ligi Zakładowej na budzyńskim Orliku. Piłkarski sezon 2013/2014 skupił uwagę 8 zespołów.

Tytuł wywalczyła rodzinna ekipa Troczyńskich.

Niespodzianki nie było. Troczyńscy Team wygrała. Była zdecydowanym faworytem i nie zawiodła.  Miała w swoich szeregach  m.in Krzysztofa Troczyń skiego. Popularny Fryga został królem strzelców turnieju.

Na drugim miejscu rozgrywki zakończył zespół Twoje Auto, na trzecim Kabat, na czwartym Komfort. Poza podium także EKA Chodzież, Załoga Budzyń. Pozostałe miejsca dla ATA Technik i Piaski Budzyń.

Najlepszym bramkarzem został Adam Mroziński. Najstarszym zawodnikiem ligi był Zbigniew Skoczyński, a statuetka fair play powędrowała do zespołu Załoga Budzyń. Puchary i statuetki wręczyli prezes Tomasz Górzny wraz z animatorem sportu, trenerem Mariuszem Ajchsztetem.