Sty 6, 2019

Newsa dodał in Liga Halowa Jastrowie, Wyróżnione | 0 komentarzy

Foryś, Zielik i inni

Foryś, Zielik i inni

W ubiegłym roku tryumfował Plastrol. Praktycznie ekipa reklamująca firmę z Lotynia wygrała bezapelacyjnie ALHPN w Jastrowiu. W tym roku jej zabrakło, mimo, że raz tytuł zobowiązywał, dwa udział w rozgrywkach miał zagwarantowany przez organizatorów bezpłatnie.

Tak czy inaczej tegoroczne rozgrywki ma ogromną szansę wygrać KS Tadeusz. Po sześciu kolejkach ekipa założona przez Tadeusza Kujawę ma na swym koncie komplet zwycięstw, w tym pewne wygrane z Huraganem i Lewiatanem. Zwłaszcza z tymi ostatnimi zespół Kujawy poradził sobie zaskakująco łatwo.

Wynik 7:1 po trzech golach Błażeja Forysia i trzech trafieniach Kuby Zielińskiego, mówi sam za siebie. Lewiatan doznał upokorzenia.

Przed Tadeuszem 5 spotkań, w tym bardzo ważne z nieobliczalną, młodą ekipą San Pedro. Ta w ostatniej serii bardzo pewnie pokonała Astę Bud 8:2 i mając tylko dwa punkty straty do prowadzącego Tadeusza, depcze mu najbardziej po piętach.

W ostatniej kolejce wyniki były bardzo wysokie.

Wspomniane 7:1 Tadeusza z Lewiatanem oraz 8:2 San Pedro z Asta Bud to już 18 goli w dwóch spotkaniach.

Ponadto Geodezja – Zeciuk 4:1, Elektryzuj – Juniorzy 9:7, Explosive – Huragan 3:10.

Razem w ostatniej kolejce (5 spotkań) padło aż 52 gole!
Fot: Nie , nie, niech nikogo nie zmyli ewentualne spostrzeżenie, Błażej Foryś jeszcze nie odbiera gratulacji z okazji zdobycia mistrza. Z tym jeszcze poczekamy!

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *