Cze 3, 2018

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 0 komentarzy

Fertyś, Kuzio i Kujawa

Gołaniecki Zamek zremisował wczoraj w Złotowie 2:2, mimo, że pierwsza połowa rozpoczęła się dla podopiecznych Łukasza Mendla niezbyt optymistycznie.

Dwa razy gapiostwo gości wykorzystał Michał Fertikowski. W międzyczasie kontaktową bramkę zdobył Kamil Kuzio.

Sparta prowadziła do przerwy 2:1, choć sytuacji pod obiema bramkami nie brakowało.

Podobnie tez i w drugiej części, ale tylko 40 letni Paweł Kujawa potrafił być skuteczny.

To dla niego pierwszy gol w barwach Zamku. Pierwszy, ale jakże ważny.

Z wyniku w Złotowie ucieszyli się nie tylko decydenci Zamku, ale i ludzie ze Śmiłowa. Dzisiaj Orkan gra z Notecią Czarnków, ale na trzy kolejki przed końcem – mając jedno spotkanie w zapasie – ma 7 punktów przewagi nad drugą w tabeli Spartą.