Lut 3, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Farmutil konta Lech

To był drugi sparing podopiecznych Tomasza Miedzińskiego i Romana Michorka tej zimy. W Popowie ich zespół pokonał ekipę Lecha Poznań U-19 2:1.

Bardzo wyrównany mecz. Lech ma dobrą ekipę, zatem cieszy fakt, że wygraliśmy. Wygraliśmy przez konsekwentne ustawienie i pracę jeden za drugiego. Odczuwalny jest powrót Koziego, który robi robotę w środku – mówił nam strzelec dwóch goli Jędrzej Wiśniewski.

Pierwsza połowa zdecydowanie pod kontrolą Farmutilu. W drugiej połowie Śmiłowska ekipa my raz opadła nieco z sił, a dwa trochę wymuszone zmiany i gra w takim ustawieniu personalnym, w którym na pewno już w lidze nie zagra.

Ostatnie 30 minut to nasza obrona, ale bardzo mądra ponieważ oni nic groźnego nie stworzyli. Na pewno bardzo cenny sparing, drużyna Lecha świetnie wybiegana, choć moim zdaniem dało się odczuć niedojrzałość w grze. U nas było widać zmęczenie okresem przygotowawczym, ale akurat w tym czasie to prawidłowo. Źle by było jakby działo się inaczej – komentował po meczu Roman Michorek.