Mar 10, 2016

Newsa dodał in Pilska Liga Piątek Piłkarskich, Wyróżnione | 0 komentarzy

EL Centro wzięło wszystko

W grupie Ford Auto Kamag Pilbuildiuing nie zaprzepaścił szansy. Po dobrym spotkaniu zremisował ze swoim najgroźniejszym konkurentem ? Kozieł Trans, a na koniec nie pozostawił złudzeń innemu rywalowi ? Ford. W przypadku prowadzącego wyraźnie Lukoila sprawa przedstawiła się zupełnie inaczej.

Piłka nożna jak każdy niemal sport jest nieprzewidywalna. I to jest jej cały urok. Jednak w samej końcówce Pilskiej Ligi Piątek Piłkarskich wydawało się, że raczej nic nieprzewidywalnego się już nie wydarzy. Ale w ostatnich dniach szanse na tytuł mistrzowski miały jeszcze nawet trzy zespoły i mało kto liczył na taki obrót sprawy jaki mial miejsce później

Trzy razy w futbolowe szranki stawało niedoceniane w tym roku El Centro. Każda strata w ich spotkaniach ze Staszycami, bądź z Dziembowem, zbliżała już do wygranej Lukoila w całych rozgrywkach.

El Centro poradziło sobie także w ostatnim meczu z Wyspiarzem, a  w meczu na szczycie PUB Classic pokonał wydawało się już pewnego mistrza ? Lukoil 3:1!!!

Pozostawiony na deser mecz Lukoila z PUB Classic dostarczył emocji. Tych nieprzewidywalnych najbardziej.

Do przerwy, po golu rozgrywającego świetne spotkanie Przemysława Fillingera, Classic prowadził 1:0. Bramkarz Classic ? Dariusz Ratajczak spisywał się wybornie. W II połowie ekipa Andrzeja Lesińskiego zachowała się już jak wytrawny pięściarz. Wypunktowała rywala kolejnymi trafieniami.

EL Centro wygrało zatem ligę Zina CUP. Zagrało też w meczu o Superpuchar SPH Credo. Ba, wygrało w karnych z Pilbuildingiem. Wzięło zatem wszystko…