Lut 13, 2018

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 0 komentarzy

Dziękujemy, zapraszamy!

Dziękujemy, zapraszamy!

Kapitułą wyborcza zakończyła prace, ściśle mówiąc – podsumowanie minionego roku w dziedzinie piłki nożnej naszego regionu. Czytelnicy Tygodnika Nowego nadesłali też ostatnie swoje typowania. Rekordu nie było, ale grubo ponad 3 tysiące kuponów też robi wrażenie.

Wielokrotnie podkreślano, iż na podsumowaniu goszczono już wiele znanych osobistości nie tylko lokalnej ale i krajowej piłki nożnej. Gala Piłki Nożnej od lat cieszy się uznaniem. Wraz z nami bawili się m.in. piłkarze Amiki Wronki, Lecha Poznań czy Legii Warszawa. Byli inni: trenerzy Paweł Janas, Jerzy Engel czy Andrzej Strejlau.

Tym razem wiele wskazuje na to, iż tegoroczną Galę zaszczyci swoją obecnością były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Bardzo pragnie odwiedzić Piłę prezes Escoli Varsovia – szkółki piłkarskiej słynnej Barcelony z Warszawy – Wiesław Wilczyński, który szykuje dużą niespodziankę.

Tegoroczny Gala zbliża się wielkimi krokami. Jak zwykle nie zabraknie niespodzianek kulinarnych czy artystycznych. Zawiedzionych nie będzie. Jak zawsze dołożono starań, by każdy poczuł się doceniony. Tym bardziej nasi laureaci, dla których jest to przysłowiowe pięć minut w świetle jupiterów.

Tradycyjnie nasze wyróżnienia dotrą do wielu kategorii. Prace zakończyła kapituła wyborcza. Ustaliliśmy zatem, kto zasłużył na uznanie w kategorii najlepszy piłkarz, trener, działacz czy samorządowiec. Nie brakuje niespodzianek. Jak zwykle.

Mamy też 10 najpopularniejszych futbolistów w minionym roku. Tutaj losy 10 rozstrzygały się do końca. Zaskoczenia? Tak są! Tak wyrównanej stawki jeszcze nie było, ale jak zawsze cała dziesiątka jest równa.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *