Gru 19, 2017

Newsa dodał in Pilska Liga Piątek Piłkarskich, Wyróżnione | 2 komentarze

Dwucyfrówka Tadeusza

Dwucyfrówka Tadeusza

Organizatorzy ligi optowali za utworzeniem dwóch grup. Uczestnicy za jedną. W efekcie mamy takie wyniki dwucyfrowe, jak w ostatniej kolejce. Padło w  niej aż 75 bramek!

KS TADEUSZ – SZYBCY i WŚCIEKLI 11:0, UGiM – KORONA 10:0, ASTA-BUD – JOZIN TRANS 5:7. ELEKTRYZUJ-PRESTIGE – LEWIATAN JASTROWIE 2:5,. ZECiUK – LEWIATAN SZWECJA 2:10, EXPLOSIVE TEAM – AMATORZY 8:7. AKS HURAGAN – PLASTROL 2:6

VI kolejka ALHPN w Jastrowiu to na pewno dwa ciekawe spotkania. Ubiegłoroczny mistrz – Elektryzuj-Prestige Sypniewo daleki jest od formy, którą prezentował w ubiegłym sezonie. Dla Lewiatana Jastrowie okazał się być dość łatwym kąskiem.

Do pewnego momentu Huragan nawiązał walkę z Plastrolem. Jednak grając w przewadze, zamiast atakować, oddał plac gry i stracił bramkę. Skończyło się porażką 6:2.

Asta-Bud jak równy z równym grała z Jozin Trans, ale niestety nie wytrzymała końcówki.

Koron oraz Szybcy i Wściekli tradycyjnie. Tych drugich przetestował KS Tadeusz, który aktualnie na drugim miejscu w tabeli.

  1. Dobry mecz Huragana. Pierwszy mecz w którym Plastrol musiał się wysilić żeby wygrac.

  2. Można polemizować nad stwierdzeniem „dobry mecz Huragana”, skoro drużyna Pastrolu musiała grać przez 5 min w osłabieniu, mając w tym dniu „uszczuploną” ławkę rezerwowych…

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *