Lut 3, 2019

Newsa dodał in Oldboye, Wyróżnione | 0 komentarzy

Dinozaury na boisku

Dinozaury na boisku

Tak było przed rokiem! I Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Północnej Oldboyów dla grupy plus 40 i plus 50 spełniły założenia.

O grupie plus 40 wspominaliśmy. Niebawem druga edycja.

Przed rokiem w grupie starszej nie dojechała ekipa ze Świątkowa, ale pozostali zostawili na placu gry całe serce.

Turniej był bardzo wyrównany, a o końcowych miejscach decydowało szczęście.

Zespół z Gdańska będzie i w tym roku. Ostatnio zachwycił. I to nie tylko tym, że jeden z zawodników Marko-Gol – Adam Klinkosz,  przyjechał specjalnie na turniej ze Szczecina, a niesamowitym zdrowiem imponował 67 letni Jerzy Wasilczuk! W zespole z Gdańska brylował Marek Całka, ongiś przywdziewający trykot trzcianeckiego Lubuszanina, teraz parający się szkoleniem dzieci.

W zawodach bardzo dobre wrażenie sprawiły ekipy z Lubasza i Budzynia. Tych pierwszych przywiózł niezawodny Andrzej Macyszyn. W jego zespole został wyróżniony bramkarz Stefan Rolniczak. Nagrodę starosty dla najlepszego zawodnika powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego –Tadeusza Teterusa, otrzymał na zakończenie. A Kłosiaki? Na pewno Mariusz Ajchsztet i jego koledzy potwierdzili solidność w każdym calu

Nie zabrakło miejscowej ekipy, którą zmontował Wiesław Powalisz. On i jego koledzy usłyszeli po turnieju wiele pochwał, Bogusławski Team tryumfował w eksperymentalnym składzie i za tydzień, w samorządowym turnieju w Lubaszu, taryfy ulgowej mieć nie będzie.

Początek zrobiliście. Gratuluje pomysłu. Impreza będzie cykliczna i co raz bardziej się będzie rozrastać. Dołożę starań by taka integracja miała szanse większego zainteresowania. To cenna inicjatywa – mówił na zakończeniu starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony na Wasze święto. Cieszę się z tego,  że mogłem być z Wami – dodawał Tadeusz Teterus.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *