Daliśmy Winogradom IV ligę!

Od pewnego czasu na boiskach MO wiadome było, że awans do wyższej klasy rozgrywkowej rozegra się pomiędzy poznańskim klubem z osiedla Winogrady, a Huraganem Pobiedziska.

Nikt jednak chyba nie przypuszczał, że gra o IV ligę może zakończyć się tak szybko – mówi nam Piotr Sochacki.

Szkoleniowiec Iskry Szydłowo nie ukrywa:

– Jestem bardzo dumny z chłopaków, bo szczególnie w drugiej połowie, przy stanie, 1-2 i czerwonej kartce Altaira w 47’, pokazali niesamowita wole walki i determinację – podkreśla niespodziewane zwycięstwo Iskry w Pobiedziska 4:2!

Na stronie internetowej Huraganu przełknięto gorycz porażki swojej drużyny:

– Zakończyła się zwycięska passa drużyny Huraganu. Po siedmiu wygranych z rzędu, w tym sześciu do zera, Huraganiści ulegli na własnym terenie Iskrze Szydłowo 2:4 – pisze administrator strony. – Warto odnotować, że nasz bramkarz Dominik Nowicki wyciągnął piłkę z siatki po 622 minutach z czystym kontem – dodaje.

Ten mecz trzeba było wyszarpać i udało im się to zrobić. Huragan grał bardzo dobrze, mieli szczególnie niebezpieczne stałe fragmenty i w paru sytuacjach dopisało nam szczęście – komentuje Sochacki.

Bardzo dobry mecz Forysia i Polaka. yli motorem napędowym. Kluczowe interwencje mieli Kotiuszko, Kłączyński, Makucki

Naprawdę cały zespół mocno zapracował na zwycięstwo. Daliśmy awans Winogradom – dodaje trener Iskry.

Warto podkreślić, iż wszystkie 4 gole w Pobiedziskach dla Iskry zdobył Michał Wawszczak!