Cze 2, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 0 komentarzy

Czerwony Wiśnia, ale dobra sobota w IV lidze

Cieszą wygrane Lubuszanina i Nielby. Nie mniej również remis Śmiłowa w Kórniku.

Nielba utrzymała dystans nad Lubuszaninem i powiększyła różnicę nad trzecią Unią Swarzędz. Dziś, na cztery kolejki przed końcem jej przewaga nad zespołem z Trzcianki wynosi sześć punktów.

Lubuszanin wygrał – po bramce, w doliczonym czasie 93! Niezawodnego ostatnio Radosława Barabasza – w Gołuchowie.

Nielba także minimalnie, dzięki trafieniom Leśniewskiego i Steinke, pokonała zespół z Kępna 2:1.

2:0 w Kórniku prowadził już Śmiłowski Farmutil.

Pierwszego gola zdobył Kamil Magdziarz. Potem po mocnym uderzeniu Jędrzeja Wiśniewskiego gospodarze strzelili  sobie gola samobójczego.

Działacze Kotwicy mówili o szczęśliwym remisie gości.

Remis szczęśliwy dla gości. Od 0:2 do 2:2. Śmiłowo zrobiło 2 i pół akcji – twierdzą gospodarze.

Ripostuje to trener Tomasz Miedziński.

Strzelają gola w 45+1 i do przerwy nic już nie mieli. Druga połowa gramy z kontry i mamy setkę na 1:3. Wiśnia trafia jednak w słupek, a później fauluje, dostaje drugą żółtą i od tego momentu Kotwica miała dopiero przewagę – mówi trener Śmiłowa.