Cze 1, 2019

Newsa dodał in IV liga, Standardowe, Wyróżnione | 0 komentarzy

,,Bednarz” nie jest cudotwórcą!

Andrzej Bednarek, nader sympatyczny trener piłki nożnej, niedawno zgodził się poprowadzić w rozgrywkach klasy MO zespół Sparty Złotów. Na dzień dobry zespół popularnego ,,Bednarza” wygrał w Obornikach 2:1.

Cudotwórcą Bednarze jednak nie jest. Mimo, że do Obornik pojechał w większości z młodymi graczami Sparty, wywiózł z boiska rywala – do niedawna pretendującego do miana czołowej pozycji w lidze – trzy punkty.

W zaległym meczu MO Sparta w miniona środę powalczyła na boisku w Pobiedziskach. Przegrała wprawdzie 2:0, ale pozostawił po sobie dobre wrażenie.

Sparta nie jest jednak dobrze przygotowana do rozgrywek, nie mówiąc już o tym, ze do rozgrywania spotkań w środę i w sobotę.

Spójrzmy na wynik dzisiejszej konfrontacji z Zamkiem Gołańcz – 0:5!

I wcale trener nie musi tłumaczyć się absencją Długosza, Osady Czy Wojciechowskiego i Lacha. Zespół zbyt młody i nie przygotowany na rozgrywanie spotkań w tak krótkim odstępie czasu.

Dlatego jeszcze I połowa z Zamkiem wyglądała poprawnie.

W sumie gol na koniec pierwszej połowy dość szczęśliwie zdobyty przez Ukraińca Andrieja Vasyluka. Ale w II połowie miedzy 67 a 82 minutą Zamkowi dobijają rywala, aplikując mu aż trzy gole (2 x Wierzbicki, 1 x Kuzio, wcześniej na 2:0 Mazurowski z karnego) i mecz kończy się pięciobramkowym zwycięstwem Gołańczy.