Maj 30, 2018

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 2 komentarze

Ambitna Pogoń

To był udany rewanż za finał PP. Jak pamiętamy Lubuszanin Trzcianka rozbił w finale PP Pogoń Łobżenicę 4:0. Teraz w meczu ligowym młoda, ambitna drużyna Pogoni pokazała charakter.

Zdaniem wielu najlepszym zawodnikiem na boisku był Hubert Czyżak. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:1, zwyciężając ostatecznie 4:3.

Obok Marcina Janickiego do siatki gości trafiali: Baron i Szczęśniak oraz po przerwie Barańczyk.

Goście po meczu mówili o braku szczęścia: Trochę szczęścia zabrakło, bo mieliśmy słupek, dwie poprzeczki, dwa strzały minimalnie obok słupka jeszcze. Także mogliśmy strzelić chociaż z 3 bramki więcej. Juracki, Natkaniec i Zieliński nie zagrali przez kontuzje. Iwanicki i Wicher z ławki weszli w II połowie – mówił nam jeden z zawodników LUBU.

Pogoń wygrała. Wynik poszedł w świat!

1. kibic z Piły says:

No i co że wynik zobaczmy tabele, witamy Pogoń w okręgówce tam gdzie jej miejsce haha

2. Kibicu z Piły, nic nie rozumiesz albo oglądasz piłkę z pozycji zajmowanej w tabeli. Na tym poziomie nie liczy się pozycja w tabeli a frajda do gry w piłkę nożną. A Pogoń (nie jestem akurat kibicem tej drużyny) pokazała charakter w rundzie wiosennej. Chłopaki grali i zwyciężali i mają z tego satysfakcję. A Tobie Kibicu z Piły, życzę abyś ze swoją drużyną (nie wiem jaką) kiedykolwiek przeżył taki entuzjazm do piłki jak Pogoń w rundzie wiosennej 2018.